ads
Youtube MP3 Dönüştürücü

Aşağıda ki alana youtube şarkısının video idsini yada linkini giriniz.

 

Örnek kullanım şekilleri;
https://www.youtube.com/watch?v=uvqHISGpcZs

http://www.youtube.com/watch?v=uvqHISGpcZs
http://youtube.com/watch?v=uvqHISGpcZs
https://youtube.com/watch?v=uvqHISGpcZs
uvqHISGpcZs


Günlük hayatımızda hepimiz günde onlarca şarkı dinleriz ve bunları telefonumuza indirmek ve tekrar tekrar youtube üzerinden dinlemek yerine telefonumuzdan dinlemek isteriz. Bu youtube videolarını bilgisayarınıza veya cep telefonunuza indirmek için MP3 yada MP4 formatına dönüştürmek gerekmektedir. Aradığınız cep müzik indir sitesini bulduktan sonra bu site aracılığı ile istediğiniz müzik veya videoyu indirebilirsiniz..

 

Peki onlarca site arasından nerden indirim yapmalıyım dediğinizi duyar gibiyim. Burada imdadınıza Tubidytv sitesi yetişiyor. Sitemiz üzerinden Youtube videolarını ister MP3 yani ses dosyası isterseniz MP4 yani video dosyası olarak indirebilirsiniz. Üstelik bu hizmet tamamen ücretsiz ve oldukça güvenilir. Peki şimdi bu siteyi nasıl kullanacağım dediğinizi duyar gibiyim.

 

Eğer bu sayfada iseniz;
Bu sayfada sadece youtube id ile mp3 dönüştürme işlemi yapılmaktadır.
Yukarıda ki örnek kullanım şekillerine uygun olarak video id yada video linkini yazın ve şarkınızı indirmeye başlayın..

 

Anasayfada iseniz;
Aşağıdaki adımları uygulayarak kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.
1. Arama kutusuna bulmak istediğiniz şarkının adını yada sanatçının adını yazın.
2. Karşınıza çıkan sonuçlardan aradığınız şarkıya tıklayın.
3. MP3 indir ve MP4 indir butonlarından seçiminizi yaparak indirme işlemini başlatın.

 

Youtube MP3 Dönüştürme işlemleri ses dosyası olduğu ve boyutu düşük olduğu için yaklaşık 10 saniye içerisinde tamamlanır. Ama Youtube Mp4 dönüştürme işlemleri ise video süresine bağlı olup görüntü olduğu ve boyutu ses dosyasına nazaran daha büyük olduğu için yaklaşık 30 saniye içerisinde tamamlanır. Bu dönüştürme işlemlerinden sonra 0-5 Mb arası dosyalar genelde internet hızınıza bağlı olup 1 dakika içerisinde, 5 mb+ üzeri dosyalar ise 1 dakikadan fazla bir süre içerisinden bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza iner. Tubidytv ile dönüştürme işlemi yapabilmek için sitemizin üst kısmında bulunan arama çubuğuna şarkı ismi yada sanatçı ismini yazarak hemen işleme başlayabilir ya da android uygulamamızı indirebilirsiniz..